حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت ×
گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در مرکز آموزشی و فرهنگی سما یزد
04 دی 1398 - 12:41
6
گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در مرکز آموزشی و فرهنگی سما یزد
ارسال توسط :
پ
پ

دكتر رحيمي دبير شوراي نظارت و هماهنگي سما استان يزد: امروز  دو مولفه امنيت و سلامت از ضروريات جامعه است و در بحث امنيت مديون دليرمردي هاي دلاور مردان نيروي انتظامي هستيم.
مراسم گراميداشت هفته نيروي انتظامي با حضور سرهنگ موسي الرضا  گلوي فرماندهي يگان ويژه استان يزد،حجت الاسلام والمسلمين طباطبائي مسئول عقيدتي يگان ويزه استان يزد، سرهنگ مزيدي معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان يزد، سرهنگ منصوري معاونت وظيفه عمومي نيروي انتظامي يزد، حجت الاسلام والمسلمين زارع رئيس دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان يزد، دكتر رحيمي،دبير شوراي نظارت و هماهنگي سما استان يزد، دكتر دهقاني معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي يزد، ملانوري معاون پرورشي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد ،شيباني  مسئول امور مشاركت ها و مدارس غير انتفاعي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد، بيشمار معاون پرورشي ناحيه 2 آموزش و پرورش استان يزد و برخي از مسئولين نيروي انتظامي و يگان ويژه و اداره كل  و ناحيه 2 آموزش و پرورش و با قابليت مشاهده مراسم در بستر فضاي مجازي براي دانش آموزان و اولياء ايشان  در روز سه شنبه۲۹ مهرماه در مركز آموزشي و فرهنگي سما واحد يزد برگزار گرديد.
سرهنگ مزيدي معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان يزد، ضمن تقدير و تشكر از همكاري و ميزباني شايسته  سما يزد ،در اين مراسم گفت: امسال شعار هفته نيروي انتظامي، شعار ” با هم براي امنيت و سلامت” مي باشد، نكته مهم موضوع است كه همگي افراد جامعه ، قشر دانشگاهي و دانش اموزي ، ادارت ، همگان در رابطه با سلامت و امنيت  و رعايت آن مسئول مي باشند
سرهنگ مزيدي در ادامه گفت: شناخت و آگاهي اولياء دانش اموزان نسبت به وضعيت كنوني و حضور دانش اموزان در فضاي مجازي  و برقراري ارتباط صميمانه و ايجاد تعامل مثبت با فرزندان از اهميت ويژه اي برخوردار است.
امروز اولياء و دانش اموزان عزيز با بهره گيري از توصيه هاي پليس در رابطه با تهديدها و خطرات مترتب بر فضاي مجازي  مي توانند  از بسياري از خطرات مصون بمانند.
ايشان درپايان سخنان فرمودند: بجاست ضمن تقدير از تمام تلاشگران و همكاران در نيروي انتظامي از تلاشكران و مجاهدات عرصه سلامت در حوزه بهداشت و درمان تشكر نمودند.
دكتر رحيمي، دبير شوراي نظارت وهماهنگي سما استان يزد در اين مراسم گفت: امروز  دو مولفه امنيت و سلامت از ضروريات جامعه است و در بحث امنيت مديون دليرمردي هاي دلاورممردان نيروي انتظامي هستيم.
ايشان در ادامه ضمن تشكر از تلاش جامعه پزشكي، بيان فرمودند: يكي از مهم ترين رسالت مدارس سما ، آگاهي بخشي به دانش آموزان نسبت به رعايت دو مولفه مهم امنيت و سلامت مي باشد و آشنايي با پرسنل خدوم و تلاشگر و خدمات ارزنده  ايشان در هردو عرصه مذكور مي باشد.
ايشان ادامه دادند: امروز ضمن لزوم گراميداشت هفته نيروي انتظامي و تقدير از دلاورمردي تمام نيروهاي نظامي و انتظامي در راستاي ايجاد امنيت در جامعه، كليه مراسم براي بيش از 1500 نفر از دانش اموزان سما به صورت مجازي و آنلاين قابل مشاهده است تا با اجراي برنامه هاي فاخز همكاران نيروي انتظامي و يگان ويژه استان يزد را به نمونه از تلاش گسترده ايشان در طول سال آشنايي بیشتر پیدا نمایند. 

در ادامه مراسم با برقراري ارتباط تصويري آنلاين بين دو نفر از دانش اموزان حاضر در منزل ، دانش اموزان به نمايندگي از جامعه دانش آموزي سما استان از زحمات مجاهدين نيروي انتظامي تقدير و تشكر نمودند.در پايان مراسم سرهنگ موسي الرضا  گلوي فرماندهي يگان ويژه استان يزد به همراه  معاونين  با حضور در كلاس هاي درسي ، ضمن بازديد از نحوه برگزاري كلاس هاي اموزش مجازي سما ،بصورت مستقيم ودر بستر فضاي مجازي با دانش اموزان و اولياء ايشان ارتباط برقرار نمودند.
پايان بخش مراسم، اجراي عملياتي نيروهاي يگان ويژه انتظامي استان: نيروي تکاوری، موتوری و … بود.

این مراسم با رعایت ضوابط پروتکل های بهداشتی مانند انجام تست تب سنج,ضد عفونی دست ها ,فاصله گذاری بین حاضرین و… برگزار گردید
از مهمترین برنامه های این مراسم,امضاء تفاهم نامه همکاری حوزه سما با حوزه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در رابطه با امر آموزش و برگزاری دوره های آسیب های اجتماعی برای دانشجویان دانش آموزان و اولیائ ایشان بود.این مراسم با رعایت ضوابط پروتکل های بهداشتی مانند انجام تست تب سنج,ضد عفونی دست ها ,فاصله گذاری بین حاضرین و… برگزار گردید
از مهمترین برنامه های این مراسم,امضاء تفاهم نامه همکاری حوزه سما با حوزه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در رابطه با امر آموزش و برگزاری دوره های آسیب های اجتماعی برای دانشجویان دانش آموزان و اولیائ ایشان بود.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.