حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت ×
پ
پ

جلسه شورای فرهنگی سما با حضور مهدی حمیدی، رییس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد و دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد و  معاونان پرورشی شهرستان یزد  در سالن کنفرانس سما برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد: جلسه شورای فرهنگی سما واحد یزد با حضور مهدی حمیدی، رییس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد ، محمدرضا رحیمی زارچی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد، معاونان مدارس سما و اعضای شورای فرهنگی در دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما واحد یزد برگزار گردید.

 

در این جلسه محمدرضا رحیمی؛ ضمن تشکر از حضور میهمانان، به معرفی افتخارات و پتانسیل سما به ویژه در حوزه فرهنگی پرداخت و به مسائلی چون پیشگیری ازآسیب های اجتماعی و ناهنجاری های اجتماعی را از وظایف سما یزد در راستای نیل به اهداف سازمان سما بر شمرد.

 

رییس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد از همکاری و مساعدت جناب آقای دکتر رحیمی و همکاران  مجتمع آموزشی و فرهنگی سما استان یزد  ضمن کمال تشکر و قدر دانی افزود: از اینکه یکی از  دغدغه های بزرگ این مجتمع شناخت آسیب های اجتماعی و پیشگیری و کاهش رفتارهای پرخطر جامعه هدف است ابراز خرسندی نمود و توسعه ظرفیت های مشارکت پذیر دو سازمان در راستای توسعه نظم و امنیت اجتماعی و پیشگیری از جرم و رفتارهای پر خطر در مراکز علمی و فضای جازی از طریق اجرای برنامه های مشترک علمی ، پژوهشی و آموزشی و فرهنگی خواستار شد.

در ادامه مدیر فرهنگی سما خانم میرجلیلی بیان کرد:   مجتمع آموزشی و فرهنگی سما استان یزد آمادگی لازم را جهت دراختیار گذاردن ظرفیت های آموزش مجازی موجود در مرکز سما جهت ارایه آموزش های همگانی به معانت اجتماعی با رویکرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای جوامع هدف مورد نظر را دارد.

وی ادامه داد : در راستای این همکاری ارائه خدمات مشاره ای مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی برای کارکنان و ذینفعان سما از جمله شروع برنامه آموزش سبک زندگی اسلامی از هفته آینده   و مشارکت در بحث تولید محتوا با حضور مدرسین برتر مجتمع آموزشی و فرهنگی سما استان یزد فراهم می شود.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.